Bridge w Elku


 Aktualizacja: 
  23 października 2017  
  16:10
 


Fotki Ełku oglądaj!

Fotki EKW 

To jest mapa "interaktywna" (Google).

Centralna Ewidencja Zawodników i Rozgrywek Polski Związek Brydża Sportowego
Warmińsko-Mazurski ZBS
Podlaski ZBS
Informacje brydżowe z Elbląga

"Nie tylko Brydżem
człowiek żyje "...

Fontanny Ełku

"Fontanny" i balony...;

J HUMOR J

Z serca płynące... POGODA dla Bogaczy

Wyniki turniejów w WM ZBS
Grand Prix WM ZBS
Mistrzostwa Województwa WYKAZ zawodników WM ZBS DPW-2017


 

Wyniki turniejów i Długa Fala

Wyniki turniejów

Wyniki turniejów

Nowe tytuły klasyfikacyjne

Jednolity Kalendarz Sportowy 2017

 II Liga

III i IV Liga WM-ZBS

Pomocnik Arbitra

Komentarze ...

Historia witryny

O mnie...

 WIADOMOŚCI 

Kalendarz 2017.


Regulamin Klasyfikacyjny 2014.


Składki-WM-2018


16 października 2017
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Wojewódzki (WK=2.5):  Jakub Milkamanowicz
     Adept    (WK=1.0):  Ryszard Piotrowicz
     Kandydat   (WK=0.5): Ewa Wyszomierska, Marek Wyszomierski
       
Gratulujemy!

30 września 2017
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Wojewódzki (WK=2.5):  Alina Gudecka
     Adept    (WK=1.0):  Krzysztof Pękała
       
Gratulujemy!

31 sierpnia 2017
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Krajowy   (WK=4.0):  Marek Falkowski
     Kandydat    (WK=0.5):  Stefan Jankowski
       
Gratulujemy!

31 lipca 2017
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Okręgowy   (WK=2.0):  Iwona Puczyłowska
       
Gratulujemy!

30 czerwca 2017
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Adept   (WK=1.0):  Tadeusz Dąbrowski
       
Gratulujemy!

16 czerwca 2017
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Międzynarodowy (WK=7.0):  Przemysław Bednarski,  Radosław Kozłowski
     Mistrz Rejonowy (WK=3.0)   Mieczysław Maciążek
     Adept (WK=1.0)     Paweł Czacharowski
     Kandydat (WK=0.5)    Ryszard Piotrowicz
       
Gratulujemy!

4 czerwca 2017
   WYNIKI Kongresu Olsztyńskiego"

15 maja 2017
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Krajowy   (WK=4.0):  Henryk Jankowski,  Leonard Januszko
       
Gratulujemy!

31 marca 2017
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Krajowy   (WK=4.0):  Przemysław Zyśk,  Tadeusz Bastek,  Jerzy Malinowski
      Mistrz Okręgowy  (WK=2.0): Paweł Bubnowski
      Adept   (WK=1.0):  Marek Krzynowek, Adam Wróblewski, Antoni Zubowicz, Robert Królak
     Kandydat   (WK=0.5):  Krzysztof Pękała, Tadeusz Dąbrowski, Marian Górski
       
Gratulujemy!

21 marca 2017
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Okręgowy (WK=2.0):  Janina Biała
     Mistrz Klubowy (WK=1.5):  Kamil Puczyłowski
       
Gratulujemy!

6 marca 2017
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Krajowy (WK=5.0):  Mirosław Grodzki    (WK=4.0):  Tomasz Patalan
     Mistrz Regionalny (WK=3.0):  Barbara Szydłowska,  Dariusz Kasperowicz
     Mistrz Wojewódzki (WK=2.5):  Wiesław Podlecki
     Mistrz Okręgowy (WK=2.0):  Paweł Łata
     Mistrz Klubowy (WK=1.5):  Stanisław Król
       
Gratulujemy!

5 marca 2017
   WYNIKI Kongresu "Żuławskiego" w Elblągu

31 stycznia 2017
   Nowe Tytuły Klasyfikacyjne:
     Mistrz Krajowy (WK=5.0):  Sławomir Dytkowski
     Mistrz Regionalny (WK=3.0):  Robert Grad
     Mistrz Okręgowy (WK=2.0):  Marek Nasiłowski
       
Gratulujemy!

Copyright © 2005 Mikołaj Citko  Jeśli masz UWAGI, albo trafisz na nie otwierające się okno, lub z uszkodzoną zawartością - zgłoś to klikając w nazwisko (obok).